Košťany byly diskvalifikovány

První polovinu základní části má za sebou DeCe Computers extraliga Ústeckého kraje v sálovém fotbalu. Její 3. kolo se odehrálo minulou sobotu ve Varnsdorfu a turnaj hrubě ovlivnila neúčast týmu FC Louka Košťany ČOS. Jelikož se jednalo již o druhý neodehraný turnaj a šest kontumovaných utkání, bylo mužstvo ze soutěže diskvalifikováno a jeho výsledky se do tabulky nezapočítávají.
Na čele soutěže došlo ke střídání, když v tomto kole stoprocentní Jílové využilo zaváhání svých soupeřů a  usadilo se na vedoucí pozici. Druhým týmem, jenž ve Varnsdorfu nezaváhal, byly Želenice. Ty si však, díky diskvalifikaci Košťan, připisují do velmi vyrovnané tabulky jen šest bodů, které ovšem znamenají skok z devátého na 4. místo. Také Bělá si přivezla šest bodů, když dvakrát vyhrála a jednou prohrála a drží bronzový stupínek.
Dvojice mužstev brala za výhru, prohru a vzájemnou remízu čtyři body. Tři body za jedno vítězství pak získali nováček soutěže, Transco Bohemia Děčín, a zkušený celek, DeCe Computers Děčín.
Nebodovali hráči Bumika Děčín, pro něž to znamená v součtu s odečtem bodů za výhru s diskvalifikovanými Košťany sešup ze čtvrtého na 9. místo. S prázdnou odjelo také děčínské Turbo.
Hráčem kola se stal Jakub Beneš (Transco Bohemia Děčín), který byl s osmi brankami i střelcem turnaje. Celkové pořadí kanonýrů vede R. Vichterey (Vilémov) s 10 zásahy.
Odvetná část začne 4. kolem v NEDĚLI 18. prosince od 8.00 hod. v Libouchci.
Výsledky 3. kola: SC STAP Vilémov – JK Trans Varnsdorf 5:5, Sokol Bělá – Bumiko Děčín 6:3, Autocentrum Jílové – Vilémov 3:1, Varnsdorf – Bělá 4:6, Bumiko – Jílové 0:3, Vilémov – Bělá 10:3, Bumiko – Varnsdorf 1:4, Jílové – DeCe  Computers Děčín 5:1, Louka Košťany ČOS – Turbo Děčín 0:5 kont., Transco Bohemia Děčín – FC Veterans Želenice 1:7, DeCe – Turbo 7:2, Transco – Košťany 5:0 kont., Želenice – DeCe 5:2, Turbo – Transco 4:8, Košťany – Želenice 0:5 kont.      -jed-

You may also like...